Takip Et

Güncel

Şilan Topal adlı kadın boşanma aşamasında olduğu Mithat Topal tarafından kaçırıldı

İstanbul Şişli’de, Şilan Topal isimli kadın boşanma aşamasında olduğu Mithat Topal tarafından zorla taksiye bindirilerek kaçırıldı.

İstanbul’da yaşayan 22 yaşındaki bir çocuk annesi Şilan Topal, evli olduğu erkek Mithat Topal’a şiddet gördüğü için boşanma davası açtı. Dava 9 aydır sürerken Şilan Topal ailesinin evine taşındı.

İddiaya göre Mithat Topal, 2 ay önce mahkeme kararıyla çocuğunu görmeye gittiğinde çocuğunu kaçırdı. Dün akşam saatlerinde ise Mithat Topal, Şişli’ye Şilan Topal’ın yanına gitti. Mithat Topal, Şilan Topal’ı zorla taksiye bindirip kaçırdı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. 

“Mithat Topal’ın 30 suç dosyası var”

Şilan Topal’ın babası Abdülhamit Narman, “9 aydır bizim yanımızdaydı. Kapının önünden taksiyle gelmiş almış, götürmüş. Bıçak ve silahla gelmiş, kızımı kaçırdı. Karakola gittik, sabah 4’e kadar bekledik, bir haber alamadık. Sabah ve öğlen tekrar gittik, yine haber alamadık. Daha önce uzaklaştırma kararı alınmış, kelepçe takılmış. Bu adamın 30 dosyası var. Nasıl yakalanmıyor bilemiyoruz” dedi. 

“Öldürüldükten sonra değil, şimdi önemli”

Şilan Topal’ın yengesi ise “Kaç senedir bu böyle çekiyor. Öldürsünler mi? Artık yeter. Öldürüldükten sonra fayda etmiyor. Öldürüldükten sonra değil, şimdi önemli. Kaç senedir şikayet ediyor. Artık insan dayanamıyor. Ben yengesiyim. Kadın istemiyor. ‘Boşanmak istiyorum’ diyor. Dayanamıyor kadın artık” diye konuştu

Güncel konulu diğer haberler